Projektowanie ogrodów

Aranżacja ogrodu to tak samo ważny element, jak urządzanie wnętrz mieszkania czy domu.

Ogród to miejsce wypoczynku, spotkań z przyjaciółmi oraz przestrzeń stwarzająca nam nowe możliwości i dająca radość w ciepłe dni. Warto zatem pomyśleć o tym, by w 100% odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Udany projekt ogrodu łączy wrażenia estetyczne z aspektem praktycznym. Powinien być wyrazem osobowości i smaku właścicieli. Stanowić harmonię z otoczeniem i zapewniać dobre samopoczucie i wygodę użytkownikom. Wszystko powinno mieć w nim swój cel praktyczny, estetyczny i tworzyć jeden spójny obraz. Projektowanie ogrodów to prawdziwa sztuka i duże wyzwanie. Czy Państwa ogród ma stanowić piękny widok z salonu, czy ma być wizytówką, pokojem na dworze w którym będzie się jadać i wypoczywać? Czy może ma być rajem dla zwierząt, cienistym zakątkiem gdzie można przesiadywać lub bezpiecznym miejscem zabaw dla dzieci?

Nasze projekty są zawsze przemyślane: zarówno układ przestrzenny jak i dobór roślin w pełni odpowiada ich indywidualnym potrzebom. Skupiamy się na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni i tworzeniu niebanalnych aranżacji architektoniczno-roślinnych, które stanowią o atrakcyjności danego miejsca. W pracy kierujemy się tym, by projektowane i zakładane przez nas ogrody odpowiadały nie tylko architekturze domu, ale także dekoracji jego wnętrza.

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów oraz terenów zieleni wszelkiego typu: ogrodów przydomowych, terenów zielonych przy firmach, zieleni miejskiej, rewitalizacją istniejących założeń ogrodowych, jak również projektami nawierzchni, systemów automatycznego nawadniania, oświetlenia w ogrodzie czy zagospodarowania balkonów i ogrodów zimowych.

Projektowanie opieramy przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb Klienta. Zaprojektowany przez nas ogród to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność stworzona w harmonii z otoczeniem i oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających właścicieli.

Odezwij się!