Florystyka ślubna

Wiemy, że wyjątkowe chwile potrzebują wspaniałej oprawy, dlatego zawsze służymy fachową radą i profesjonalnym podejściem do klienta.

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Chwila, która musi zapisać się w pamięci jako bajeczne, wzruszające wspomnienie. Pośród wszystkich detali wpływających na wyjątkowość tej chwili, warto zatroszczyć się także o piękną oprawę florystyczną ceremonii ślubnej oraz wesela.

W naszych realizacjach staramy się spełnić oczekiwania Młodej Pary, tak by odzwierciedlały one ich marzenia oraz nadawały ceremonii niepowtarzalny klimat. Dzięki temu, ślub i wesele zyskają wyjątkowy nastrój i na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Zajmujemy się profesjonalną dekoracją kwiatową sal weselnych, kościołów i pojazdów. Tworzymy także wiązanki ślubne oraz różnego rodzaju kompozycje kwiatowe. Podejmiemy się realizacji nawet najbardziej wyszukanego projektu – bez ograniczeń dla formy, koloru, kształtu czy wielkości. Oprócz tradycyjnych rozwiązań opieramy się na najnowszych trendach i technikach współczesnej florystyki.

Odezwij się!